Federal 40Pewnie pierwszy raz słyszysz o marce Federal 40. Nie dziwi nas to. Nie ładujemy hajsu w reklamę jak duże koncerny elektroniczne, ale zamiast tego wolimy inwestować w nasze produkty, które swoją jakością same się reklamują.

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, na rynku od 2016 roku. Specjalizujemy się w produkcji sprzętu audio wykonanego z prawdziwych łusek nabojów. Większość pracy wykonywana jest ręcznie przy zachowaniu bardzo rygorystycznych standardów jakości. Nasze słuchawki cieszą się już dużą popularnością na całym świecie. My nie produkujemy w Chinach jak duże firmy, my do Chin sprzedajemy :)

Przyznasz pewnie, że nasze słuchawki z wyglądu są kozackie. Wygląd to nie wszystko! One grają na bardzo wysokim poziomie, przewyższając jakością dźwięku znane słuchawki kosztujące kilka stówek. Doczekały się już kilku dobrych recenzji w dużych portalach internetowych, np. takich jak Wirtualna Polska "Gadżetomania", czy gościły w telewizji TVN Turbo w programie "Nowy Gadżet" Kuby Klawitera - eksperta i guru od nowych technologii.

Nasze słuchawki to również dobra propozycja na gadżet reklamowy dla firm. Realizowaliśmy już duże zamówienia dla takich gigantów militarnych jak Polska Grupa Zbrojeniowa.

 

Dane firmy:

Federal 40
ul. Sierżanta G. Załogi 10/8,
42-500 Będzin

NIP: 6442920373
REGON: 241839180

Skontaktuj się z nami poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY.